Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Grand Cesky Krumlov - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Grand Cesky Krumlov - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Grand Cesky Krumlov - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Grand Cesky Krumlov - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Grand
Svornosti 3
Cesky Krumlov 38101
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Grand ubytovanie Cesky Krumlov Aktuálne počasie: skoro zataženoDenná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 10 m/s


 

**** Hotel Grand ubytovanie Cesky Krumlov

Hotel Cesky Krumlov Grand HOTEL GRAND

Pri prechádzke starým mestom, pretkaným sieťou stredovekých uličiek, ktoré sú opevnené krásnymi renesančnými a gotickými budovami, nemôžete minúť Hotel GRAND, situovaný priamo na Námestí svornosti. Starobylá budova hotela tu stála už pred mnohými storočiami ako nemý svedok založenia mesta v 13. Storočí kráľom Přemyslem Otakarem II., i jeho ďalšieho vývoja. V 15. Storočí – v dobe po husitských vojnách, tu bola založená prvá doložená krumlovská radnica. Neskôr budova niekoľkokrát zmenila majiteľa a bola tiež niekoľkokrát prestavaná. Napriek tomu bolo mnoho drahocenných artefaktov a historických stavebných prvkov zachovaných a teraz prispievajú k exkluzivite domu a jeho romantickej atmosfére.
 
 Staré námestie, kde sa hotel nachádza, je skutočne centrum kultúry s množstvom obchodíkov a krásnych historických budov. Hneď za námestím na drevenom moste cez rieku Vltavu, ktorá obteká staré mesto a tvorí tak prirodzené opevnenie, sa Vám naskytne prekrásny výhľad na starobylý hrad a zámok Krumlov.
 
Hotel GRAND je novo zrekonštruovaný hotel, kde starobylá budova príjemne kontrastuje s moderným interiérom. V troch poschodiach nájdete 14 luxusných priestorných izieb pre 37 osôb. V prízemí láka k posedeniu reštaurácia pre 35 osôb s predzáhradkou na námestí pre 30 osôb. Pod gotickými klenbami môžete vychutnať dobrú kávu alebo si vybrať z kvalitnej ponuky našich pokrmov a nápojov. Za dobrého počasia môžete prežiť gurmánsky zážitok pod modrým nebom.
 
V hoteli je 1 jednolôžkový,  5 dvojlôžkových, 6 trojlôžkových, 2 apartmány. Izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou a vysúšačom vlasov, TV so satelitom, chladničkou s minibarom, telefónom. V cene ubytovania sú zahrnuté bufetové raňajky. Na recepcii s nepretržitou prevádzkou, môžete platiť v hotovosti i kreditnou kartou, môžete využiť zmenáreň alebo sa informovať o kultúrnych a iných udalostiach v meste. Je možné využiť room servis alebo polopenziu a plnú penziu. V našom hoteli sú vítaní i Vaši domáci maznáčikovia, len je treba nás o nich pri rezervácii informovať.
 
S pozdravom
Tomáš Daňkovský
604207542
tdankovsky@dhotels.czwww.dhotels.cz
Mgr. Jana Dyršmídová - Domov Mládeže
Dykova 20, 101 00 Praha 10 - Vinohrady
Tel/Fax 222 511 777, 222 514 467, 222 513 99-4,-5,-6

Hotel Cesky Krumlov Grand - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Cesky Krumlov Grand - k dispozícii letná terasaHotel Cesky Krumlov Grand - hotel má reštauráciuHotel Cesky Krumlov Grand - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cesky Krumlov Grand - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cesky Krumlov Grand - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cesky Krumlov Grand - Izby s vlastnou toaletouHotel Cesky Krumlov Grand - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-cesky-krumlov-grand@cz-hotel.eu